Rezervační koordinátorka

Praha

Prague Travel Ltd. je incomingová cestovní kancelář působící na českém trhu již od roku 2000. V současné době hledáme kolegyni do čtyřčlenného týmu na pozici Rezervační koordinátorka.
Nová kolegyně by měla být pozitivní a empatická osobnost s dobrými komunikačními a logistickými schopnostmi.

Náplň práce

- Organizace objednávek a rezervací
- Koordinace průvodců a řidičů
- Komunikace s hotely a jejich personálem
- Péče o stávající i nové klienty (hotely, recepční - klientský přístup)
- Zajištění hladkého průběhu Tours s klienty

Požadujeme

- Výborné komunikační a koordinační schopnosti
- Odolnost vůči stresu
- Smysl pro zodpovědnost
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Zkušenosti v cestovních ruchu a hotelnictví (výhodou)
- Komunikativní znalost anglického jazyka!!!
- Flexibilitu
- Dlouhodobou spolupráci
- Možnost a ochotu pracovat 2x víkend v měsíci

Požadované jazykové schopnosti

češtinaRodilý mluvčí
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Zajímavou a pestrou práci v oblasti cestovního ruchu
- Mladý a multikulturální kolektiv (využití angličtiny každý den)
- Práci v centru Prahy
- Adekvátní finanční ohodnocení
- Nástup ihned (zaškolení dle domluvy)

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek,  Dohoda o provedení práce / činnosti

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Olga Erbenová

Požadované řidičské oprávnění
B

Prague Travel Ltd.,s.r.o.
Praha , Rytířská 4