Referentka prodeje v cestovní kanceláři s Aj, Nj, Pj nebo Mj

Praha

Do našeho malého kolektivu v kanceláři na Praze 9 - Černý Most rádi přijmeme nové spolupracovníky se znalostí německého, anglického, maďarského nebo polského jazyka.
Pozice je vhodná i pro absolventy, praxi v cestovním ruchu nepožadujeme - vše se u nás naučíte.

Náplň práce

* vyřizování telefonických dotazů s klienty v českém i cizím jazyce
* vyřizování emailové korespondence
* vyřizování rezervací apod.
* komunikace se zahraničními partnery v cizím jazyce
* jedná se o čistě kancelářskou práci, nehledáme delegáty!

Požadujeme

* žena nebo muž
* aktivní znalost německého, anglického, maďarského, italského nebo polského jazyka (denní písemný i telefonický kontakt s klienty i partnery)
* znalost práce na PC
* komunikativnost
* samostatnost
* časová flexibita
* ochota učit se novým věcem a aktivní přístup k práci
* nepožadujeme předchozí praxi v cestovní kanceláři
* znalost dalšího jazyka výhodou

Požadované jazykové schopnosti

Deutsch / DeutſchB2 - Znalost cizího jazyka na dobré komunikativní úrovni
EnglishC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka
magyarC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka
polskiC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka

Nabízíme

* dobré platové podmínky
* klidné pracovní prostředí v malém kolektivu
* motivační odměny
* stravenky
* nástup možný ihned nebo po dohodě i později

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
ing. Zdeněk Žárský

Nabízený plat
25000 CZK měsíčně

Italieonline s.r.o.
Praha 9, Bryksova 757

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat