BRIGÁDA - příprava ovoce+výpomoc s balením

Čestlice

Hledáme posilu do přípravny ovoce pro naše zmrzliny. Brigáda od 11.03. - 30.08.2019., dle dohody 2-5 dnů v týdnu. Možnost i dlouhodobé spolupráce nebo práce na HPP.

Náplň práce

- příprava čerstvého ovoce - mytí, čištění, loupání, krájení
- balení zmrzlin, kontrola kvality

Požadujeme

- pečlivost a zručnost při práci
- schopnost pracovat dle dohody na 1-2 směny od 6:30 - 18:00 (rozdělení pracovní doby bude po domluvě a druhu výroby ovoce)
- minimální časové možnosti požadujeme 4-6h. Klasická 8h, nebo HPP.
- potravinářský průkaz (vydává obvodní lékař na počkání)
- pozitivní osobu - muž/žena
- trestní bezúhonnost

Požadované jazykové schopnosti

češtinaRodilý mluvčí

Nabízíme

- klidnou práci v zavedeném provozu výroby zmrzlin
- příjemný malý tým lidí
- pracovní dobu dle plánu výroby a domluvy s pracovníkem
- odměna dle zručnosti a schopností 100-120,-/h
- odměna vyplácena do 7. následujícího měsíce.
- vhodné i pro maminky s dětmi s dopolední docházkou
- vhodné pro důchodce s dobrou fyzickou kondicí
- možnost pro studenty
- práce v Čestlicích (naproti Aquaparku Průhonice) (bus z Opatova)

Poslat žádost

Místo pracoviště
Čestlice

Úvazek
Částečný pracovní úvazek,  Živnostenský list,  Dohoda o provedení práce / činnosti,  Sezónní zaměstnání,  Brigáda

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Lucie Štěrbová

Nabízený plat
120 Kč na hodinu

Fresca paleta s.r.o.
Čestlice, V Oblouku 114

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat