Referent/ka prodeje zájezdů Praha

Praha 9, Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6

Referent/ka/prodeje zájezdů pro pracoviště Praha 9, Centrum Černý Most, Chlumecká 765/6
Datum nástupu: ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

komunikace s klienty – osobní, telefonická, písemná
prodej zájezdů a doplňkových služeb

Požadujeme

Uvítáme zájemce, kteří mohou nabídnout:

středoškolské vzdělání zakončené maturitou
předchozí praxe v oboru (výhodou)
trestní bezúhonnost
vstřícný přístup ke klientovi
komunikativnost, příjemné vystupování
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
časovou flexibilitu
uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet)
zájem o cestovní ruch, všeobecné znalosti v geografii

Požadované jazykové schopnosti

češtinaRodilý mluvčí

Nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit:

Využijete a případně dále prohloubíte svoje znalosti
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí
FIRO-tour nabízí stabilitu a tradici ryze české společnosti
Zaměstnanci mohou využít benefity, příkladně sick day

Místo pracoviště

Úvazek