Referent/ka prodeje zájezdů Chomutov

Nám. 1. máje 94, 430 01 Chomutov

Pobočka FIRO-tour a.s. Chomutov hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka prodeje zájezdů.
Nástup ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce

komunikace s klienty – osobní, telefonická, písemná
prodej zájezdů a doplňkových služeb
vyřizování telefonických rezervací

Požadujeme

středoškolské vzdělání zakončené maturitou
předchozí praxi v oboru (výhodou)
trestní bezúhonnost
vstřícný přístup ke klientovi
komunikativnost, příjemné vystupování
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
časovou flexibilitu
uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, internet..)
zájem o cestovní ruch, všeobecné znalosti v geografii

Požadované jazykové schopnosti

češtinaRodilý mluvčí

Nabízíme

Využijete a případně dále prohloubíte svoje znalosti
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí
FIRO-tour nabízí stabilitu a tradici ryze české společnosti
Zaměstnanci mohou využít benefity, příkladně sick day

Poslat žádost

Místo pracoviště

Úvazek
Práce na plný úvazek