Wellnes tým - Praha

Wellnes tým

Praha

Hledám kolegu do nového Wellness studia na Praze 4
Příjemné vystupování, zájem o zdravý životní styl, s pozitivním přístupem k životu
min. 18 let, práce na mandátní smlouvu. Flexibilní pracovní doba.
Životopisy zasílejte na studionutrit@gmail.com

Náplň práce

Komunikace s klientem. Vzdělávání klientů, možnost kreativní činnosti.

Požadujeme

min. 18 let

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Příjemné platové ohodnocení závislé na množství vynaložené práce. Zázemí stabilní společnosti. Osobní rozvoj.

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Živnostenský list,  Brigáda

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Jakub Podaný

Studio Nutrit
Praha, Sinkulova