Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Společnost Spa Resort St. Moritz s.r.o. přijme denní recepční - Mariánské Lázně

Společnost Spa Resort St. Moritz s.r.o. přijme denní recepční

Mariánské Lázně

Čtyřhvězdičkový lázeňský a wellness hotel St. Moritz s nadstandardním přístupem k hostům, přijme denní recepční s praxí v hotelové recepci min. 2 roky.

Náplň práce

Check - in, check - out hostů, administrativa spojená s chodem recepce - zpracování a odpovídání poptávek klientů, komunikace se smluvními agenturami i klienty, rezervace, vedení pokladního limitu, platby hostů, vyřizování telefonátů, směnárna.

Požadujeme

Aktivní znalost německého a ruského jazyka slovem a písmem,anglický jazyk výhodou.
Velmi dobrou znalost práce na PC - MS Office
Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Příjemné a pozitivní vystupování
Spolehlivost a zájem o práci.

Požadované jazykové schopnosti

Deutsch / DeutſchB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
русский (russkij)B1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Práci v příjemném prostředí
Dobré platové podmínky
Zaměstnanecké stravování

Poslat žádost

Místo pracoviště

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Veronika Kubů

Nabízený plat
16000 CZK měsíčně

Spa Resort St. Moritz s.r.o.
Mariánské Lázně, Třebízského 599/37

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat