Šéf cukrář/ka - Praha

Šéf cukrář/ka

Praha

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

- Příprava cukrářských výrobků hotelového provozu dle stávajících a nových receptur
- Zodpovědnost za příjem surovin a jejich uskladnění
- Efektivní organizace práce svých podřízených - cukrářů a cukrářek (vedení týmu 4 osob)
- Praktická výuka učňů - seznamuje je s provozem kuchyně, technikami přípravy pokrmů, standardy hotelu,
- Odborná podpora a motivace mladých spolupracovníků - pomoc radou i skutkem

Požadujeme

- výuční list v oboru cukrář nebo předchozí praxi v oboru
- vítáme zkušenost s vedením menšího týmu
- zájem o obor a kreativní myšlení je to, co Vám nesmí chybět
- být časově flexibilní - práce 5 dní v týdnu
- mít příjemné vystupování a být týmový hráč

češtinaRodilý mluvčí

Nabízíme

- Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
- Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělávání
- Možnost karierního postupu
- Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
- Odpovídající finanční ohodnocení, měsíční prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
- Závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- Zaměstnanecké slevy na služby hotelu
- 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené
- karta Multisport

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na níže uvedený kontakt.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Michaela Karbulková

Nabízený plat
29000 Kč

Bohemia Properties, a.s.
Praha 9, Teplická 492/19