Pracovník úklidu kanceláří a domácností v USA - Spojené státy americké

Pracovník úklidu kanceláří a domácností v USA

Spojené státy americké

Nabízíme jedinečnou možnost práce v USA!!
Jedná se o úklid soukromých domů a kanceláří.
Práce je na 40-60 hodin týdně. Odměnou je 11-16$ za hodinu. Součástí nabídky je i ubytování za 600$ měsíčně.
Důležitou součástí je řidičské oprávnění, které uchazeč musí mít. Práce je vhodná jak pro páry, tak i jednotlivce.

V případě vážného zájmu, prosím, volejte na telefonní číslo 728 601 889.
Pojďte s námi poznat svět!!

Náplň práce

Úklid kancelářských prostor a soukromých domů.

Požadujeme

spolehlivost, pracovitost, řidičský průkaz B

češtinaRodilý mluvčí
EnglishA1 - Slabší pasivní znalost cizího jazyka

Nabízíme

velmi hezké finanční ohodnocení, ubytování

Úvazek
Brigáda

Požadované vzdělání
Základní škola

Kontaktní osoba
Jan

Požadované řidičské oprávnění
B

Nabízený plat
16 USD na hodinu

Jan
Hradec Králové 3, Špitálská 192/6