OBSLUHA MALÉHO PLAVIDLA, PŘEVOZNÍK - Praha

OBSLUHA MALÉHO PLAVIDLA, PŘEVOZNÍK

Praha

Náplň práce

řízení malého plavidla, převozní lodě

Požadujeme

- průkaz vůdce malého plavidla (VMP)
- průkaz radiotelefonisty a plavecká služební knížka (nebo jejich získání před nástupem do zaměstnání)
- vítáno osvědčení převozníka I. třídy
- vítány znalosti cizích jazyků na komunikační úrovni
- ochota pracovat i o víkendu
- příjemné vystupování a orientaci na zákazníka
- schopnost samostatné práce i spolupráce v kolektivu
- ochota, pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- možnost práce na snížený úvazek (dohoda)
- vstřícnost při plánování směn
- motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
- pestrá, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Dohoda o provedení práce / činnosti

Požadované vzdělání
Profesní průkaz

Kontaktní osoba
Radka Orlíková

Pražské Benátky s.r.o.