Kuchař/ka studené kuchyně - Praha

Kuchař/ka studené kuchyně

Praha

4* hotelový komplex s 5 restauracemi a 3 bary hledá kuchaře/kuchařku studené kuchyně s praxí.

Náplň práce

- výroba, příprava, kompletace, výdej a zásobení studenou produkcí pro všechna hotelová střediska

Požadujeme

- vyučení v oboru
- min. 3 roky praxe ve studené kuchyni
- zájem o další vzdělávání se
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- profesionální vystupování a jednání
- samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost
- vysoká mírá zákaznické orientace

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- možnost učit se novým věcem
- příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu
- možnost profesního i osobního rozvoje
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek,  Částečný pracovní úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Mgr. Simona Šemberová

Nabízený plat
17000 CZK měsíčně

TOP HOTELS GROUP a. s.
Praha 4, Blažimská 1781/4