Koordinátor/Koordinátorka lokálních průvodců - Praha

Koordinátor/Koordinátorka lokálních průvodců

Praha

Ceska cestovni a incomingova spolecnost hleda pracovnici/ka na pozici koordinator mistnich
pruvodcu a fakultativnich vyletu pro turisty prijizdejici ze spanelsky a portugalsky hovoricich zemi.
Nastup na zacatku Brezna 2014.

Náplň práce

- koordinace fakultativnich vyletu a programu
- komunikace s klienty
- organizace programu
- report informaci managementu spolecnosti
- tvorba produktu cestoni kancelare

Požadujeme

Perfektni znalost spanelskeho jazyka
- Vyhodou dobra znalost anglickeho ci nemeckeho jazyka
- komunikativni dovednosti
- znalost zakladni prace na PC, emailova korespondence
- maximalni nasazeni, spolehlivost, duvera
- schopnost vedeni tymu lidi
- nastup na zacatku Brezna 2014

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
Deutsch / DeutſchB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
español; castellanoB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
portuguêsB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- praci v mladem a dynamickem kolektivu
- prace pro stabilni ceskou spolecnost
- flexibilni casove nasazeni
- kombinace prace v kancelari i mimo ni

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Martin Topinka

TUristico
Praha, Týnská 21