Invia hledá talent - Brno

Invia hledá talent

Brno

Invia hledá talent !
Největší online cestovní agentura INVIA.CZ hledá talentované prodejce zájezdů na sezonu 2014!

Co takhle … zábavná brigáda ve skvělém kolektivu, kde si můžete vydělat spoustu peněz a vyrazit za odměnu zdarma na dovolenou?

Nástup ihned, práce na full time (8 hodin denně/5 dní v týdnu) – spolupráce do 1/2 září – při výborných výsledcích možno celoroční spolupráce.

Náplň práce

Jste Invia talent?
Baví vás komunikace s lidmi?
Děláte rádi radost klientům?
Preferujete uvolněnou atmosféru mladého kolektivu?
Máte chuť vydělat spoustu peněz?

Požadujeme

Proč Invia?
Největší internetová cestovní agentura v České republice.
Najdete nás nejen na internetu, ale máme i svá kamenná klientská centra již ve více než 60 českých městech. Invia.cz má také své zastoupení na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.
Moderní pracovní prostředí, nejnovější pracovní postupy a technologie.
Poradenství v oblasti cestovního ruchu, komunikace s klienty a zástupci CK, prodej zájezdů.
Pracovní doba PO 8,00 - 17,30, ÚT - ČT 9,00 - 17,30, PÁ 9:00 – 16:30 (1x za měsíc víkend SO 9,00 - 14,00).
Spousta zábavy, přátelský kolektiv, týmové akce, firemní večírky.

Přidejte se k nám v letní sezoně 2014, vydělejte peníze, poznejte plno nových přátel a zažijte spoustu zábavy!

Zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky:

Kontakt na Vás (telefon + email)?
Kdy můžete nastoupit?
Do kdy můžete pracovat?
Kdy potřebujete volno?
Jakou školu a s jakým zaměřením studujete?
Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní...

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nabídneme vám interní vzdělávání, zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku.
Zvýhodněné ceny na dovolenou nejen pro vás, ale také pro vaše rodinné příslušníky.
Nejedná se o aktivní telemarketing. Klienty máme, vy jim plníte jejich přání a požadavky.

JAK NÁS KONTAKTOVAT:

Zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mailovou adresu brno@invia.cz .

Místo pracoviště
Brno

Úvazek
Dohoda o provedení práce / činnosti,  Brigáda

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Michaela Machařová

Invia.cz, a.s.
Praha, Senovážné nám. 5