Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Front Office Agent (recepční) - Praha

Front Office Agent (recepční)

Praha

Do dynamického a přátelského týmu andels Hotel Prague přijmeme posilu na pozici Front Office Agent recepční).

Jedná se o kombinované denní a noční směny.

Náplň práce

• Bezchybný check-in a check-out, vyúčtování služeb a zboží
• Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci
• Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům
• Aktualizace veškerých údajů v hotelovém programu Amadeus
• Aktivní přístup a součinnost se security službou při zajišťování bezpečnosti objektu
• Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě
• Vyřizování pošty a faxů hostů a jejich řádné zúčtování v hotelovém programu

Požadujeme

• Pokročilá znalost AJ (denní využití), další jazyk výhodou
• Předchozí praxe na obdobné pozici
• Příjemné vystupování
• Spolehlivost, flexibilitu
• Týmového ducha
• Vynikající znalost lokální geografie

Požadované jazykové schopnosti

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

• Zázemí mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost profesního růstu
• Široký výběr zaměstnaneckých benefitů: firemní stravování, tréninky a jiné

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis v anglickém jazyce na email: hr02@andelshotel.com nebo volejte na tel: +420 296 882 105

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Martina Zlámalíková

Anděl Investment Praha s.r.o.
Praha, Stroupežnického 21

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat