Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Deputy Sales Director pro TOP HOTEL PRAHA - Praha

Deputy Sales Director pro TOP HOTEL PRAHA

Praha

TOP HOTEL PRAHA hledá vhodného kandidáta na pozici Deputy Sales Director.

Společnost TOP HOTELS GROUP a.s. provozuje čtyřhvězdičkový mezinárodní kongresový hotel patřící mezi největší hotelové komplexy v Evropě.

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií, v českém jazyce a motivační dopis na email personalni@tophotel.cz Prosím, nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte!

Zasláním životopisu do společnosti TOP HOTELS GROUP a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Náplň práce

• vedení týmu Sales Managerů,
• zpracování prognóz pro výhledy plnění plánu, kontrola plnění plánu,
• zpracování statistik obsazenosti a využití kongresových prostor,
• rozdělování poptávek ze salesu a publicu,
• zpracování cenových nabídek,
• řádné vedení záznamů o všech obchodních partnerech,
• řádná evidence poptávek včetně přesné definice požadavku zákazníka, především pak specifikace požadovaných služeb, termínu akce, rozsah akce, počet účastníků, forma úhrady atd.,
• získávání a oslovování nových obchodních kontaktů potencionálních partnerů,
• účast na odborných veletrzích, konferencích, akcích obchodních komor, atd.,
• vyhotovování nabídek na základě požadavků klienta,
• tvorba balíčků, speciálních nabídek,
• kontrola realizace akcí ve spolupráci s oddělením Provozu,
• sledování zpětné reakce klienta, zhodnocení kvality a průběhu akce,
• úzká spolupráce s oddělením Provozu, Rezervací a Marketingu,
• pravidelný reporting managementu hotelu.

Požadujeme

• VŠ vzdělání,
• min. 3 –leté zkušenosti z oboru + obchodu,
• chuť do práce,
• pokročilou znalost AJ podmínkou, další cizí jazyk vítán,
• uživatelská znalost MS Office a MS Excel,
• výborné organizační a komunikační schopnosti,
• reprezentativní vystupování,
• trestní bezúhonnost,
• samostatnost, loajalitu, důslednost, pečlivost a časovou flexibilitu.

Výhodou:
• zahraniční zkušenost,
• ŘP sk. B,
• hotelový systém Fidelio.

Požadované jazykové schopnosti

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

• stabilní zázemí velké hotelové společnosti,
• motivující finanční ohodnocení,
• prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj,
• příjemné pracovní prostředí,
• nástup možný ihned.

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Vysoká škola

Kontaktní osoba
Mgr. Simona Šemberová

TOP HOTELS GROUP a. s.
Praha 4, Blažimská 1781/4

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat