Barman/ka v hotelovém Lobby baru - Praha

Barman/ka v hotelovém Lobby baru

Praha

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem čtyř hotelů v České republice, 4* hotel DUO a 4* hotel Leonardo v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

Moderní hotel DUO s 645 pokoji různých kategorií je jedním z nejlepších hotelů v Praze díky svým výborným službám, moderním pokojům a úžasné atmosféře. Stylová restaurace Formanka nabízí moderní českou a mezinárodní kuchyni a pokrmy těch nejlepších chutí. Pro konference a eventy lze využít nově vybavené konferenční centrum s velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Ve sportcentru naleznete spoustu aktivit, jako například bazén, saunu, masáže a bowling.

Náplň práce

- Obsluhovat hosty na Lobby baru a Brasserii
- Příprava a servírování nápojů
- Servírování jídla z nabídky Lobby baru
- Perfektní, zákaznický, proaktivně orientovaný servis
- Odpovědnost za svěřené zboží a peníze
- Plnění dalších svěřených úkolů od nadřízených

Požadujeme

- Praxe na podobné pozici je výhodou
- Komunikativní znalost AJ a znalost dalšího jazyka výhodou
- Časová flexibilita
- Příjemné vystupování, otevřenou osobnost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet svoje dovednosti
- Týmového hráče

češtinaRodilý mluvčí
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
- možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
- odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní/ životní připojištění
- zaměstnanecké slevy na služby hotelu
- zdravotní volno nad rámec zákonné dovolené
- možnost ubytování pro zaměstnance mimo region

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.

Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Michaela Karbulková

Nabízený plat
22000 CZK měsíčně

Bohemia Properties, a.s.
Praha 9, Teplická 492/19