Nabídky práce

Prodejci po telefonu

Popis

KOntakt tel. 606 678 146 Po až Pá 8.00 až 16.00 nebo marian.kotlar@mediateam.cz
Požadavky: dobrý verbální projev, spolehlivost, základní znalosti práce s PC, zkušenosti s telemarketingem výhodou
Náplň práce: telefonická komunikace s klienty, sjednávání schůzek po telefonu, telefonické uzavírání prodeje produktů a služeb
Pracovní úvazek 20 - 40 hodin (dle preference uchazeče)
Telefonické oslovení zákazníků zadavatele. Nejčastěji voláme ohledně bankovních nebo
pojišťovacích produktů, např. ohledně sjednání schůzky na pobočce banky či nabídky pojištění k platební kartě. Voláme také s nebankovními produkty, kdy například klientovi nabízíme prodloužení členství v knižním klubu. Vždy voláme již stávajícím klientům našeho zákazníka a mluvíme za konkrétní banku či jinou společnost. Hledáme komunikativní osoby, které nemusí mít s voláním zkušenosti. Nebojí se však se zákazníky mluvit. Podstatná je pro nás spolehlivost. Obvyklý pracovní úvazek je hlavní pracovní poměr na 4 nebo 6 hodin denně. Každé dvě hodiny je placená 10ti minutová přestávka. Kromě mzdy nabízíme řadu benefitů (stravenky, flexipassy, levnější volání, právní a sociální konzultace zdarma, atd.)

Počet nabízených pozic:

2

Pracovní poměr:

od 01. 10. 2019

Úvazek:

Práce na plný úvazek

Nabízený plat:

17000 - 35000 Kč

Požadované vzdělání:

Výuční list