Nabídky práce

kuchař/kuchařka

Popis

Pracovní náplň
- Práce zaměřená na přípravu snídaní, hotových a minutkových jídel
- Sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- Příprava a úprava produktů a pokrmů ve studené a teplé kuchyni
- Zpracování a úprava polotovarů
- Ošetřování a zodpovědnost za kuchyňského náčiní a vybavení kuchyně
Požadujeme
- Výuční list v oboru podmínkou
- Praxe výhodou
- Dobrá orientace v hygienických předpisech a normování jídel
Nabízíme
- Mzda 90 Kč/hod pouze ve zkušební době, po zapracování nárůst na 100 Kč/hod + osobní ohodnocení + příplatky za přesčasy a práci o víkendu či svátek + procentuální odměny z tržeb
- Turnus krátký / dlouhý týden
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky Po - Čt od 8.00 - 15.00 hod.
- osobně: Po - Čt 8:00 - 15:00 v sídle firmy na adrese Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice po předchozí telefonické domluvě (životopis s sebou na pohovor).

Počet nabízených pozic:

1

Pracovní poměr:

od 02. 10. 2019

Úvazek:

Práce na plný úvazek,  Sezónní zaměstnání

Nabízený plat:

od 22000 Kč

Požadované vzdělání:

Výuční list