Back office (asistenka/referentka CK) Brno

Brno

Hledáme výkonnou posilu pro back office (asistenka/referentka CK), lze brigádně pro studentky, dámu na MD, aktivní seniorku.

Náplň práce

Bezvadný chod firemní administrativy a 2 poboček/směnáren (kurzovní lístek, dálniční známky, fakturace, internet. bankovnictví) dle interních procesů firmy. Prodej provizních zájezdů tzn. samostatné vedení obchodního případu se zákazníky od zpracování nabídky (Cesys) přes realizaci a odbavení po vyúčtování, pojištění, DHL, mezinárodní jízdenky.

Požadujeme

Znalost CR/směnárny, angličtinu na úrovni A2. Výhodou je zkušenost s bankovními systémy, Money S3, základy účetnictví. Orientaci na klienta, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kombinatoriku, kreativitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.

Požadované jazykové schopnosti

EnglishA2 - Pasivní znalost cizího jazyka

Nabízíme

Stabilní zaměstnání na 20 h nebo brigádu v mladém kolektivu, časově dle možností min. 14-17h, max. 9-17h.

Poslat žádost

Místo pracoviště
Brno

Úvazek
Částečný pracovní úvazek,  Dohoda o provedení práce / činnosti,  Brigáda

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Ing. Andrea Uhrová

Nabízený plat
120 CZK na hodinu

Natour sro.
Brno, Rooseveltova 6/8

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat