Sezónní brigáda

Chomutov

Pro studenty VŠ nebo čerstvé absolventy SŠ s maturitou, nabízíme možnost sezónní brigády (květen/červen – září), na oddělení odbavení, v centrále společnosti v Chomutově, Nám. 1. máje 94

Náplň práce

odbavení/vybavení klientů veškerými potřebnými dokumenty před cestou

Požadujeme

zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
znalost MS Office (Word, Excel)
časovou flexibilitu
příjemné vystupování
výhodou vzdělání v oboru
zájem o cestovní ruch, leteckou dopravu, všeobecné znalosti v geografii

češtinaRodilý mluvčí

Nabízíme

budete mít jedinečnou možnost zblízka poznat zajímavý obor cestovního ruchu
případné teoretické znalosti využijete a prohloubíte v praxi
můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí v centru města Chomutova
Zaměstnanci mohou využít benefity, příkladně sick day

Místo pracoviště
Chomutov

Úvazek
Sezónní zaměstnání,  Brigáda

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Šárka Pokorná

FIRO-tour a.s.
Chomutov, Nám. 1. máje 94