Reservations Specialist - DERTOUR

Praha

DERTOUR je součástí skupiny DER Touristik, druhého největšího pořadatele cestovních služeb v Německu.

Pro českou centrálu v Praze hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:
Reservations Specialist

Náplň práce

- podpora českých CK a CA při tvorbě a správě rezervací (B2B)
- práce s rezervačními systémy v NJ a AJ
- komunikace s německou centrálou v NJ (telefonická a e-mailová)
- vyřízování emailových a telefonických požadavků
- příprava a rozpracování individuálních zájezdů včetně kalkulace
- fakturace obchodních případů
- tvorba nabídek
- spolupráce na projektech

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe v oboru
- předchozí praxi v cestovní kanceláři, agentuře nebo letecké společnosti výhodou
- velmi dobrou znalost německého jazyka (písemnou i mluvenou formou)
- znalost anglického jazyka
- samostatnost a zodpovědnost
- pozitivní myšlení, komunikativnost a aktivní přístup k práci
- schopnost rychle se učit a vstřebávat nové informace
- vstřícné, ochotné a příjemné vystupování vůči klientům
- geografické znalosti
- znalost práce v MS Office, zejména Word, Excel a Outlook
- znalost rezervačního systému Amadeus (TOMA) výhodou

češtinaRodilý mluvčí
Deutsch / DeutſchC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- zavedenou cestovní kancelář působící 9 let na českém a 100 let na německem trhu
- zázemí mezinárodní společnosti
- rozmanitou pracovní náplň
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci v malém a přátelském kolektivu
- zaměstnanecké výhody

Přiložte prosím průvodní dopis a životopis v němčině s fotografií průkazového typu.

Kontakt:
Christian Hamacher
E-mail: christian.hamacher@dertour.cz

Informace: www.dertouristik.com, www.dertour.cz

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Vyšší odborná škola

DERTOUR Česko s.r.o.
Praha, Verdunská 33/720