Uklízečka - Pokojská - Praha

Uklízečka - Pokojská

Praha

Pokud Vás nebudeme do 3 pracovních dnů kontaktovat, nebylo Vaše CV zařazeno do výběrového řízení.

Náplň práce

TRAVELLERS HOSTEL PRAHA s.r.o. přijme uklízečku - pokojskou.

Požadujeme

Pečlivost, zodpovědnost,samostatnost a aktivní přístup k svěřeným úkolům.
Dobrý fyzický stav.
Praxe výhodou, není podmínkou
Základy angličtiny ke komunikaci s hosty.

EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Nástup možný ihned.

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Základní škola

Kontaktní osoba
Jitka Čadrová

TRAVELLERS HOSTEL PRAHA s.r.o.
Praha 1, Dlouhá 33