Referent prodeje CK - Brno

Referent prodeje CK

Brno

Referent prodeje zájezdů CK

Náplň práce

nabídka a prodej zájezdů a cestovních služeb
příjem a zpracování cestovních smluv a s tím spojených dokladů
práce s rezervačním systémem
aktivní komunikace se zákazníkem
vyhledávání nové klientely
odbavování klientů
pasivní i aktivní telemarketing a vyřizování objednávek klientů (práce s rezervačním systémem)

Požadujeme

min. SŠ vzdělání s maturitou
znalost AJ, NJ výhodou - schopnost domluvit se se zahraničním klientem
práce s PC (MS Office, internet, Outlook)
praxe v oboru
řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
asertivita
příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti
nekonfliktní typ
odolnost vůči stresu
ochota učit se novým věcem
nástup IHNED

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
Deutsch / DeutſchB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

pracovní poměr - HPP
zaměstnanecké benefity
stravenky
pracoviště v centru Brna
práci v příjemném kolektivu
zázemí silné zahraniční společnosti
možnost dalšího vzdělávání
poznávací infocesty do destinací

Místo pracoviště
Brno

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Hana Hálová

TIP TRAVEL s.r.o.
Brno,