Referent/ka/oddělení správy dat - Chomutov, Nám. 1.máje 94.

Referent/ka/oddělení správy dat

Chomutov, Nám. 1.máje 94.

Referent/ka/oddělení správy dat, pro pracoviště Chomutov, Nám. 1.máje 94.

Datum nástupu: 1.6.2019, hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce

Vaší náplní práce bude::

kalkulace cen zájezdů dle zadaných kritérií
příprava hotelů pro web – online prodej a data prodejcům
správa svěřených destinací

Požadujeme

Uvítáme zájemce, kteří mohou nabídnout:

středoškolské vzdělání zakončené maturitou
zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
časovou flexibilitu
výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
základní znalost AJ
předchozí praxi v oboru (výhodou)
zájem o cestovní ruch, všeobecné znalosti v geografii

češtinaRodilý mluvčí
EnglishA2 - Pasivní znalost cizího jazyka

Nabízíme

Proč se Vám u nás bude líbit:

Využijete a případně dále prohloubíte svoje znalosti
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí v centru města
FIRO-tour nabízí stabilitu a tradici ryze české společnosti
Zaměstnanci mohou využít benefity, příkladně sick day

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Šárka Pokorná

FIRO-tour a.s.
Chomutov, Nám. 1. máje 94