Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Pokojská - Jáchymov

Pokojská

Jáchymov

Hotel s celoročním provozem přijme pokojskou - pečlivost,spolehlivost.
Ubytování,stravování zajištěno.

Náplň práce

úklid hotelových pokojů

Požadujeme

spolehlivost

Požadované jazykové schopnosti

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

příjemné prostředí,ubytování,stravování

Poslat žádost

Místo pracoviště
Jáchymov

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Daniel Jedlička

Daniel Jedlička
Nové město - Jáchymov, Nové Město 42

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat

Podobné nabídky


Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Jan, kuchař
"Pomocí Travelojobs měl kontaktoval můj současný zaměstnavatel a za dva týdny jsem již pracoval."

Eliška, barmanka
"Dvě ze svých tří zaměstnání mám z Travelojobs a jsem spokojená."

Denisa, student
"Našla jsem si zde letní brigádu v Itálii. Doporučuji."