Plavčík - Praha

Plavčík

Praha

Strukturovaný životopis spolu s aktuální fotografií posílejte na adresu:

sport@hotelolsanka.cz

Předmět: Plavčík SC

Společnost Hotel Olšanka, s.r.o. si vyhrazuje právo reagovat (odpovědět) pouze těm uchazečům, kteří úspěšně postupují do dalšího kola výběrové řízení. Děkujeme za pochopení.

Náplň práce

Plavčík

Požadujeme

platné osvědčení o kvalifikaci plavčíka, podmínkou
fyzickou zdatnost
příjemné a vstřícné vystupování
rychlá reakce, spolehlivost, ukázněnost
časovou flexibilitu, ochotu práce i o víkendech

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

zázemí silné české společnosti
5 týdnů dovolené
13. plat
přátelské a motivující prostředí
firemní akce
zaměstnanecké stravování
zajímavou pracovní zkušenost s možností kariérního růstu
služby sportovního centra zdarma
jazykové vzdělávání zdarma

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Profesní průkaz

Kontaktní osoba
Sports Center Manger

Hotel Olšanka
Praha, Táboritská 23/1000