OBSLUHA KAVÁRNY - Konstantinovy Lázně

OBSLUHA KAVÁRNY

Konstantinovy Lázně

Nová kavárna v lázeňském parku hledá obsluhu.

Náplň práce

Obsluha kavárny

Požadujeme

- praxe v oboru není nutná, rozhodující je chuť
k práci, příjemné vystupování, úslužnost a kreativita
- jazyková vybavenost je pro práci výhodou, i tu lze doplnit, rozhodující je snaha
- Záliba v “sladké” gastronomii a kávě vítána.

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- zaškolení, možnost ubytování a další výhody
- práci v krásném prostředí lázeňského rezortu
- možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti
- odpovídající platové ohodnocení s motivační
složkou mzdy
- stálý pracovní poměr nebo brigáda

Úvazek
Práce na plný úvazek,  Brigáda

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Marie Pošarová

Drůbežářský závod Klatovy, a. s.
Klatovy, ul. 5. května 112