Obchodní manažer dopravní společnosti a půjčovny segway - Praha

Obchodní manažer dopravní společnosti a půjčovny segway

Praha

Dopravní agentura a půjčovna segway hledá obchodního manažera.

Náplň práce

-získávání nových klientů pro obě provozovny
- kompletní odpovědnost za chod provouzů
- obchodní realizace
- práce s týmem, jeho motivace
- zpětná vazba managementu společnosti

Požadujeme

- obchodní drive, prodejní talent a marketingová kreativita
- AJ jazyk další výhodou
- praxi v podobném prostředí
- přirozený respekt a autorita
- samostatnost, rozhodnost, loajálnost
- časová flexibilita

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- % z obratu společnosti

Nástup možný ihned...

Místo pracoviště
Praha

Práce na plný úvazek,  Částečný pracovní úvazek,  Živnostenský list,  Dohoda o provedení práce / činnosti

Požadované vzdělání
Střední škola s maturitou

Kontaktní osoba
Jan Maňhal

Nabízený plat
50000 CZK měsíčně

REVITINVEST, s.r.o.
Praha, Slavníkova 2357/9 Praha 6