Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Logistic manager - Praha

Logistic manager

Praha

Do tymu nasi cestovky shanime managera dopravy, ktery by mel na starosti kompletni zajisteni chodu dopravniho oddeleni.

Náplň práce

- Organizace prepravy osob pro cestovni kancelar
- Komunikace s externimi a internimi partnery
- Rizeni vlastniho vozoveho parku
- Zpracovani hodnoceni dodavatelu
- Zajistovani chodu oddeleni dopravy
- Nakup prepravnich kapacit

Požadujeme

- VŠ vzdelani se zamerenim na ekonomiku, dopravu, informatiku nebo cestovni ruch
- Minimalne 3-leta zkusenost z oblasti cestovniho ruchu nebo logistiky, podminkou
- Vynikajici znalost anglickeho jazyka, podminkou
- Dobra znalost spanelskeho jazyka, vyhodou
- RP – skupina B, aktivni ridic
- Uzivatelska znalost MS OFFICE, nutna znalost EXCEL
- Analyticke mysleni, organizacni schopnosti, schopnost vyjednavani, time management, komunikativnost, spolehlivost, zodpovednost!
- Samostatnost a schopnost řešení nestandardních situací
- Teamova práce a snaha o rozvoj firmy
- Velmi dobrá schopnost organizace práce
- Proaktivní přístup, cit pro potřeby zákazníků

Požadované jazykové schopnosti

EnglishC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka
español; castellanoC1 - Velmi dobrá znalost cizího jazyka

Nabízíme

- Praci v dynamicke a rozvijejici se české spolecnosti
- Moznost osobniho rustu
- Zajimave pracovni podminky
- Nadprumerne financni ohodnoceni

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Vysoká škola

Kontaktní osoba
Martin Topinka

Požadované řidičské oprávnění
B

Turistico
Praha, Týnská 21

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat