Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Kuchař - Praha

Kuchař

Praha

Moderní restaurace na Praze 1 hledá kuchaře na studenou i teplou kuchyň.

Náplň práce

Kuchař; studená i teplá kuchyně.

Požadujeme

Skutečnou praxi v oboru a seriózní zájem o práci.

Preferujeme jazykové znalosti:
Česky

Požadované jazykové schopnosti

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Odpovidající finančné ohodnocení na úrovni, profesionálného chef de cousine s férovým přístupem. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Základní škola

Kontaktní osoba
Email

COWBOYS restaurant PRAHA 1
Praha 1, Nerudova 40

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat

Podobné nabídky


Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Notice: Undefined index: url in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/tmp/smarty_compile/e85520ba3148db8f2cfd232b3f2426b540b188b2.file.show.tpl.php on line 282

Jan, kuchař
"Pomocí Travelojobs měl kontaktoval můj současný zaměstnavatel a za dva týdny jsem již pracoval."

Eliška, barmanka
"Dvě ze svých tří zaměstnání mám z Travelojobs a jsem spokojená."

Denisa, student
"Našla jsem si zde letní brigádu v Itálii. Doporučuji."