Hotelový cukrář/cukrářka - Praha

Hotelový cukrář/cukrářka

Praha

4* hotelový komplex s 5 restauracemi a 3 bary hledá vhodné kandidáty na pozici cukrář nebo cukrářka

Náplň práce

- výroba, příprava, kompletace, výdej a zásobení cukrářskými výrobky všechna střediska hotelu v běžném provozu,
- výroba cukrovinek pro zvláštní příležitosti: vánoční svátky, hotelové rauty apod.

Požadujeme

- vyučení v oboru a praxe,
- znalost restauračních dezertů,
- zkušenost z hotelové cukrárny výhodou,
- zájem o práci,
- spolehlivost v jednání a výkonech,
- trestní bezúhonnost.

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- stabilní zázemí významné hotelové společnosti,
- možnost profestního růstu,
- dobré finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí.

Místo pracoviště
Praha

Práce na plný úvazek,  Částečný pracovní úvazek,  Živnostenský list,  Dohoda o provedení práce / činnosti,  Brigáda

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Mgr. Simona Šemberová

Nabízený plat
17000 CZK měsíčně

TOP HOTELS GROUP a. s.
Praha 4, Blažimská 1781/4