Notice: Undefined index: company in /data/www/travelojobs.com/www.travelojobs.com/library/Zend/Controller/Router/Route.php on line 299
Hosteska - Praha

Hosteska

Praha

Grand Cru Restaurant et Bar se znovu otevírá v celé své francouzské kráse a shání novou posilu na pozici hosteska. Staňte se i Vy součástí Grand Cru týmu.

Náplň práce

- zapisování a spravování rezervací
- usazování hostů

Požadujeme

- příjemné vystupování
- profesionální a pro-aktivní přístup ke klientům
- spolehlivost
- angličtina aktivně (francouzština, či jiné jazyky výhodou)

Odpověď s fotografií podmínkou.

Požadované jazykové schopnosti

Deutsch / DeutſchB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni
françaisB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

- dobré pracovní ohodnocení
- následná možnost práce jak na VPP tak na HPP
- práce v mladém kolektivu
- práce v mezinárodním prostředí
- práce v pravé francouzské restauraci

Poslat žádost

Místo pracoviště
Praha

Úvazek
Práce na plný úvazek,  Částečný pracovní úvazek,  Brigáda

Požadované vzdělání
Základní škola

Kontaktní osoba
Lukáš Vazač

Grand Cru, spol. s r.o.
Praha 1, Lodecká 4

Chcete dostávat nabídky práce přímo na váš email?

Registrovat