Druhý kuchař-kuchařka - Olomouc

Druhý kuchař-kuchařka

Olomouc

Volné pracovní místo na pozici druhého kuchaře-kuchařky
šikovnost, kolektivní práce a vlastní nápady vítáme.
Jednáse o směny takv. krátký-dlouhý týden.
po,ut, pa,so,ne a druhý týden stř,čt
Pracovní doba 7,30-21,00, víkendy 8,00-21,00

Náplň práce

Jedná se o výdejového (přílohového)druhého kuchaře-kuchařky, který ráno s prvním kuchařem navaří a po zbytek dne vydává.
Vše kolem výdeje a příloh si chystá sám (zelenina,talíře...)

Požadujeme

Znalost v oboru. Šikovnost

češtinaB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

Příjemný kolektiv.

Místo pracoviště
Olomouc

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Švastalová Alena

Restaurant Prachárna
Olomouc, Křelovská 90