Číšník / servírka

ČÍŠNÍK/ SERVÍRKA

Mochov

HOTELOVÝ REZORT na statku LONY nabízí 2 volná místa pro číšníka/ servírku na HPP, krátký/ dlouhý týden. 10-22:00. Firemní akce, svatby, soukromé oslavy, akce pro veřejnost atd. V případě prodloužení akce po půlnoci získáváte 500,- navíc za každou započatou hodinu. Bonusy a odměny samozřejmostí. Plat od 15000,- čistého (dle schopností)

Náplň práce

obsluha hostů, zrcadla, aktivní prodávání a nabízení

Požadujeme

bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost

češtinaRodilý mluvčí
EnglishB1 - Znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

stabilní zázemí rodinné firmy, pohodový a mladý kolektiv

Místo pracoviště
Mochov

Úvazek
Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání
Výuční list

Kontaktní osoba
Lucie Davidová

Požadované řidičské oprávnění
B

Nabízený plat
20000 CZK měsíčně

AZ LONY s.r.o.
Mochov, Kozovazy, 12